Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Rękawice ATG MaxiFlex Ultimate z AD-APT 42-874

Rękawiczki TAG MultiFlex UltimateNaszą ofertę rozszerzyliśmy o rękawice firmy ATG. Są to rękawice premium znane na całym świecie. W rękawicach zostały wykorzystane patenty firmy ATG, które opisaliśmy. Sztandarowe rękawice MaxiFlex® Ultimate zostały teraz udoskonalone dzięki wprowadzeniu nowej technologii AD-APT® firmy ATG®.  Rękawiczki idealnie nadają się do pracy w środowisku suchym. Technologia AD-APT powoduje uwalnianie naturalnego środka chłodzącego, dzięki któremu dłonie pozostają suche i chłodne. Technologia działa przez cały okres użytkowania rękawic i nie spiera się.

Czytaj więcej...

Narzędzia do gwintów firmy FANAR

Narzędzia do gwintów FANARSzukając narzędzi skrawających takich jak gwintowniki, narzynki, wiertła, frezy na pewno spotkałeś się z polskim producentem Fabryką Narzędzi FANAR S.A. Firma mieści się w Ciechanowie i jest czołowym producentem narzędzi do gwintów w Europie. Od lat firma stawia na rozwój oraz nowoczesne rozwiązania w swoich produktach.

Czytaj więcej...

Autoryzowany dystrybutor urządzeń spawalniczych firmy FRONIUS

Urządzenia spawalnicze firmy Fronius charakteryzują się: najwyższą jakością, rentownością i energooszczędnością. Ponadto wyróżniają się inteligentnym projektem i solidną konstrukcją.
Cyfrowa regulacja umożliwia nadzwyczaj stabilny łuk spawalniczy i niemal stuprocentową powtarzalność wyników spawania.Intuicyjna obsługa urządzeń spawalniczych marki Fronius ułatwia codzienną pracę i sprawiają, że każda spawarka Fronius zasługuje na miano innowacyjnego i wydajnego rozwiązania.

Czytaj więcej...

Autoryzowany Dystrybutor Milwaukee Ciechanów

Autoryzowany Dystrybutor Milwaukee CiechanówMiło nam poinformować, że zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Milwaukee. Jeśli potrzebujesz niezawodnego sprzętu do pracy to zapraszamy do nas po narzędzia marki Milwaukee. Mieścimy się w Ciechanowie przy ul. Rzeczkowskiej 2.

Milwaukee Electric Tool jest przodującym producentem elektronarzędzi, elektronarzędzi akumulatorowych i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie. Firma została założona w 1924 roku i od tego czasu jej jedynym celem jest produkcja najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi oraz akcesoriów dla nich.

Czytaj więcej...

Allegro

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa Sp. z o.o.
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197
NIP: 5662029465