Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Narzędzia do gwintów firmy FANAR

Narzędzia do gwintów FANARSzukając narzędzi skrawających takich jak gwintowniki, narzynki, wiertła, frezy na pewno spotkałeś się z polskim producentem Fabryką Narzędzi FANAR S.A. Firma mieści się w Ciechanowie i jest czołowym producentem narzędzi do gwintów w Europie. Od lat firma stawia na rozwój oraz nowoczesne rozwiązania w swoich produktach.Nowościami w ofercie Fanaru są gwintowniki MasterTAP, które przeznaczone są do wysokowydajnego gwintowania w szerokim zakresie materiałów takich jak: stale, stale nierdzewne, żeliwa, materiały nieżelazne czy stopy żaroodporne. Gwintowniki MasterTAP występują w powłoce HL (Hardlube), jest to dwuwarstwowa powłoka TiAlN + WC/C. Zastosowanie tej powłoki sprawia, że gwintowniki MasterTAP doskonale sprawdzają się w obróbce szerokiego spektrum materiałów. Do otworów przelotowych możemy wykorzystać MasterTAP z nakrojem B bez otworów chłodzących lub z otworami chłodzącymi znajdującymi się w rowkach smarownych. Do otworów nieprzelotowych (ślepych) możemy wybrać gwintowniki skrętne ze spirala 45 stopni z nakrojem C lub E (nakrój E jest wykorzystywany w przypadku chęci dokonania gwintu prawie do samego dna otworu), bez otworów chłodzących lub z otworami chłodzącymi na czole gwintownika.

Kolejną nowością są gwintowniki z serii 800X, które są przeznaczone do pracy w stali, stali nierdzewnej, żeliwa, aluminium. Gwintowniki 800X pokryte zostały TN2, dwuwarstwową powłoką TiAlN + TiN. Zastosowanie powłoki TN2 w gwintownikach powoduje zmniejszenie tarcia przez co żywotność gwintownika jest wydłużona. Gwintowniki maszynowe wysokowydajne 800X występują w trzech wersjach, z nakrojem C mogą byc wykorzystane zarówno do otworów przelotowych i nieprzelotowych. Do otworów przelotowych pierwszym wyborem są gwintowniki z nakrojem B a do otworów nieprzelotowych gwintowniki z nakrojem C i spiralą 40 stopni.

Jeśli nie jesteś pewien jak gwintownik będzie najlepszy do twojej pracy zapraszamy do kontaktu. W swojej ofercie posiadamy wszystkie narzędzia do gwintów marki FANAR.

If you are looking for Fabryka Narzędzi FANAR tools you can contact with us. We can offer you all products from FANAR offer. If you want to buy high performance taps such us MasterTAP, 800X, 800, forming taps, screwing dies, mills or drills we can help you. We can also advise you which tap will be the best for you or your client work. Don't hesitate to ask. All your question you can write on email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Allegro

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa Sp. z o.o.
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197
NIP: 5662029465