Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Elektronarzędzia Ciechanów

Sprawdź ofertę elektronarzędzi w naszym sklepie internetowym sklep.visnar.pl

 

MILWAUKEE

 Autoryzowany Dystrybutor Milwaukee Ciechanów Milwaukee Electric Tool jest przodującym producentem elektronarzędzi, elektronarzędzi akumulatorowych i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie. Firma została założona w 1924 roku i od tego czasu jej jedynym celem jest produkcja najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi oraz akcesoriów dla nich.
Milwaukee w swojej ofercie posiada innowacyjne systemy bezprzewodowe M12 i M18, które zostały tak zaprojektowane, aby dostarczyć mocy, prędkości, momentu obrotowego i wytrzymałości niezbędnej do różnorodnych profesjonalnych zastosowań.
 

METABO

 

Metabo work. don't play

Metabo to marka dla profesjonalnych użytkowników. Elektronarzędzia są konstruowane wspólnie z klientami z branży.Narzędzia sprawdzają się w codziennej pracy na budowach, w warsztatach i halach produkcyjnych.
Produkty: szlifierki kątowe, szlifierki taśmowe do rur, młoty udarowe, pilniki taśmowe, wiertarki udarowe, wyrzynarki, bruzdownice, kombimłotki, młoto-wiertarki, wkrętarki, kompresory i narzędzia pneumatyczne, osprzęt.

 

MAKITA

 

Makita

Makita to największy producent elektronarzędzi profesjonalnych oraz uznany lider w tej dziedzinie na skalę światową. Oprócz szerokiej gamy elektronarzędzi oferuje także urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne oraz narzędzia ogrodowe (spalinowe i elektryczne).
Produkty: młoty, młoto-wiertarki, wiertarki, wiertarko-wkrętarki, wkrętarki, klucze udarowe, noże do blachy, szlifierki kątowe, strugi, wyrzynarki, narzędzia akumulatorowe, wiertła.

 

MAKTEC

 

MAKTEC

MAKTEC to najmłodsza linia elektronarzędzi w ofercie Makita. Produkty sygnowane marką MAKTEC charakteryzują się dobrą jakością oraz ceną. W Polsce znajduje się ponad 200 punktów serwisowych, które dbają o stan techniczny narzędzi.
Produkty: młoty, młoto-wiertarki, wiertarki, wiertarko-wkrętarki, klucze udarowe, szlifierki kątowe, strugi, frezarki, ukośnice, narzędzia akumulatorowe, narzędzia ogrodowe.

 

RYOBI

 

RYOBI

Firmę RYOBI można zaliczyć do jednej z największych i najbardziej innowacyjnych producentów elektronarzędzi. RYOBI jest marką, którą wybierają: majsterkowicze, stolarze, rzemieślnicy.
Produkty: wiertarki, wkrętarki, szlifierki, wyrzynarki, strugi, piły łańcuchowe, podkaszarki, kosiarki.


 

CELMA

 

Celma

Firma Celma jest dynamiczną i przyjazną klientom firmą. Zdobyła uznanie wśród klientów i stale powiększa grono swoich odbiorców. Prowadzi aktywną sprzedaż szerokiej gamy elektronarzędzi: wiertarek udarowych, bez udaru, kątowych, szlifierek prostych oraz kątowych, polerek, młotów udarowych, mieszarek, narzędzi do obróbki drewna i cięcia blachy.

 

VANDER

 

VANDER

Produkty firmy Vander zdobyły swoją markę w wielu krajach. Jest to polska firma importująca elektronarzędzia oraz oprzyrządowanie do obróbki drewna, metalu. Produkty Vander są używane w ponad 30 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji. Są one połączeniem dobrej jakości i niskiej ceny. Sprzęt Vander świetnie sprawdza się w warsztatach domowych oraz rzemieśliniczych.
Produkty: wkrętarki, wiertarki, młotowiertarki i młoty, sprężarki, narzędzia ogrodowe, obróbka drewna, szlifierki, narzędzia samochodowe, urządzenia spawalnicze, akcesoria.

 

VULCAN CONCEPT

 

Vulcan Concept

Elektronarzędzia marki Vulcan Concept stworzone zostały z myślą o początkujących oraz zaawansowanych majsterkowiczach, którzy szukają maszyn do wykonywania prac przydomowych. Konstrukcja elektronarzędzi gwarantuje wysoką niezawodność i satysfakcję z użytkowania.
Produkty: wiertarki, szlifierki kątowe, wkrętarki, wyrzynarki.

Używane nazwy i loga firm stanowią własność prawną tych firm. Firma VISNAR jest jedynie sprzedawcą produktów produkowanych i sprzedawanych przez te firmy.

Allegro

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa Sp. z o.o.
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197
NIP: 5662029465