Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Materiały ścierne

Sprawdź ofertę materiałów ściernych w naszym sklepie internetowym sklep.visnar.pl

 

KLINGSPOR

 

Klingspor

Firma Klingspor wyznacza światowe standardy w zakresie techniki szlifowania. Zakłady produkcyjne wytwarzają ponad 50.000 artykułów między innymi z grupy wyrobów ściernych na podłożu, tarcz do cięcia i szlifowania, ściernic listkowych talerzowych i ściernic listkowych nasadzanych, przeznaczonych do najróżniejszych obszarów zastosowań.
Produktu: pasy bezkońcowe, krążki fibrowe, arkusze i krążki ścierne, ściernice listkowe, ściernice listkowe talerzowe, tarcze do cięcia i szlifowania.

 

3M

 

3M

Firma 3M dostarcza innowacyjnych produktów do krajów na całym świecie. Jest jednym z największych amerykańskich koncernów przemysłowych. Materiały ścierne produkowane przez firmę 3M mają za zadanie zwiększyć produktywność, bezpieczeństwo pracy oraz zredukować koszty. Dzięki nim firma używająca produktów marki 3M może zdobyć przewagę nad swoją konkurencją.
Produkty: dyski ścierne, rolki ścierne, szlifierki, arkusze ścierne, szczotki listkowe

 

IN CORPORE

 

IN CORPORE

Firma IN CORPORE jest producentem tarcz diamentowych dla budownictwa, drogownictwa i kamieniarstwa. W swojej ofercie posiada tarcze diamentowe do szlifierek kątowych, maszyn stołowych oraz przecinarek drogowych. Wszystkie wyroby IN CORPORE posiadają Polski Certyfikat Bezpieczeństwa.
Produkty: tarcze diamentowe, głowice szlifujące, wiertła koronowe, tarcze żbik, tarcze omega, tarcze beta, tarcze alfa, tarcze husarz.

 

ROTAX

 

ROTAX

ROTAX jest firmą specjalizującą się w realizacji zleceń związanych z kompleksową obróbką stali, metali kolorowych i ich stopów oraz tworzyw sztucznych. Jej pierwszymi wyrobami były szczotki przemysłowe, których obecnie produkują 60 typów.
Produkty: Szczotki tarczowe z drutu falowanego, szczotki tarczowe skręcane, szczotki talerzowe z drutu falowanego, szczotki talerzowe skręcane, szczotki doczołowe z drutu falowanego, szczotki doczołowe skręcane, szczotki do CO i kominów, szczotki ręczne, szczotki specjalne.

 

CROMWELL

 

YORK ABRASIVES

Producentem YORK ABRASIVES jest firma Cromwell z Wielkiej Brytani. Posiada ona szeroką sieć dystrybutorów na całym świecie. Od 1970 roku jest producentem narzędzi dla przemysłu.
Produkty: narzędzia skrawające, narzędzia dla przemysłu, narzędzia ręczne, spawalnictwo, tarcze ścierne, odzież BHP.

Używane nazwy i loga firm stanowią własność prawną tych firm. Firma VISNAR jest jedynie sprzedawcą produktów produkowanych i sprzedawanych przez te firmy.

Allegro

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa Sp. z o.o.
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197
NIP: 5662029465