Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Narzędzia i materiały spawalnicze

 Sprawdź ofertę spawarek inwertorowych i akcesori w naszym sklepie internetowym sklep.visnar.pl

 

FRONIUS

 

FRONIUS

 

Firma Fronius jest światowym liderem w zakresie i innowacyjności. W swojej ofercie Fronius posiada inteligentne i wysokowydajne źródła spawalnicze, wysoce dynamiczne podajniki drutu i najbardziej zaawansowane technologicznie palniki spawalnicze.


 

ESAB

 

ESAB

Firma ESAB produkuje materiały i urządzenia spawalnicze obejmujące praktycznie wszystkie procesy spawania i cięcia, a także ich zastosowania. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne badania uczyniły firmę ESAB światowym liderem w dziedzinie spawania i cięcia, a także międzynarodowym dostawcą produktów.
Produkty: elektrody otulone, druty rdzeniowe, druty pełne, pręty do spawania metodą TIG, topniki, urządzenia do spawania metogą TIG, urządzenia do spawania metodą MMA.

 

BADEK - Ideal

Badek Ideal

Firma Badek jest dystrybutorem urządzeń spawalniczych, które sprawdzają się zarówno przy prostych jak i skomplikowanych pracach. Produkty Ideal to dobre urządzenie w przystępnej cenie.

Produkty: spawarki MMA, spawarki MIG/MAG, spawarki TIG, prostowniki, spottery.


 

 

PERUN S.A.

 

PERUN

Działalności PERUNA charakteryzują się szczególnie pilnym śledzeniem rynku klienta. Wprowadzenie nowych technik produkcji w różnych dziedzinach gospodarki wymaga opracowania nowych narzędzi specjalistycznych. Szybkie wyjście naprzeciw potrzebom klienta pozwala nam na utrzymanie na rynku pozycji głównego dostawcy.
Produkty: reduktory butlowe jednostopniowe i dwustopniowe, reduktory centralne, palniki uniwersalne do spawania i cięcia, palniki do cięcia tlenem, palniki do podgrzewania, rozgałęziacze, zawory odcinające, młotki spawalnicze, złączki.

 

POMET WRONKI

 

POMET

POMET WRONKI jest producentem osprzętu spawalniczego. Należy on do wiodących przedsiębiorstw w branży spawalniczej. Firma projektuje i wykonuje wyroby nietypowe z branży osprzętu spawalniczego.
Produkty: reduktory, palniki do spawania, palniki do lutowania, palniki do cięcia, części zamienne, uchwyty spawalnicze MIG/MAG, zaciski biegunowe.
 
 

 LINCOLN ELECTRIC

 

LINCOLN ELECTRIC

LINCOLN ELECTRIC jest światowym producentem najwyższej jakości produktów do spawania, cięcia i łączenia produktów. Tym co wyróżnia firmę LINCOLN spośród konkurencji jest technologia, jakość oraz wiedza o aplikacjach spawalniczych.
Produkty: elektrody, urządzenia MMA, urządzenia MIG, urządzenia TIG, urządzenia do spawania łukiem krytym, maski, spawarki, drut proszkowy, topiki..

 

 

WELDAS

 

Weldas

Najlepszy wybór dla PROFESJONALISTÓW na Świecie. Ciągły rozwój produktów oraz kontrola jakości jak również badanie zastosowań naszych produktów w praktyce pozwoliła firmie WELDAS zdobyć światową reputację dla swoich produktów pod względem zarówno najwyższej jakości jak i innowacyjności.
Produkty: rękawice spawalnicze, zimowe rękawice robocze, ubrania, chusty, czapki, kaptury i osłony do kasków, zimowe kaptury do kasków, akcesoria, Lava Shield, koce spawalnicze.

Używane nazwy i loga firm stanowią własność prawną tych firm. Firma VISNAR jest jedynie sprzedawcą produktów produkowanych i sprzedawanych przez te firmy.

Allegro

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa Sp. z o.o.
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197
NIP: 5662029465