Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na Google +  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Celma S.A.

Początki firmy sięgają 1934 roku, powstała wtedy Fabryka Maszyn, Odlewnia Żeliwa i Metali. Fabryka produkowała m.in. wiertarki i szlifierki o napędzie ręcznym. W 2012 roku powołana została nowa spółka handlowa o nazwie Fabryka Elektronarzędzi CELMA S.A.
CELMA S.A. to jednyny polski producent elektronarzędzi. Ciągły rozwój technologii i poszerzanie gamy wyrobów sprawiły że CELMA zdobyła silną pozycję na rynku profesjonalnych elektronarzędzi w Polsce. Oferta elektronarzędzi obejmuje:
- wiertarki udarowe
- szlifierki proste i kątowe
- polerki
- młoty udarowe
- mieszarki
- narzędzia do obróbki drewna i cięcia blachy
Firma oferuje również części zamienne oraz osprzęt do swoich produktów. Dla wygody użytkowników elektronarzędzi, CELMA rozbudowała sieć serwisów pogwarancyjnych oferujących profesjonalne usługi serwisowe oraz wsparcie techniczne.
Spółka nieustannie dąży do poprawy jakości swoich produktów by zapewnić użytkownikom niezawodny i profesjonalny sprzęt do pracy.

Allegro i eBay

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro oraz eBay. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197