Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na Google +  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Nagrzewnice, prostowniki i piecyki gazowe dobre na zimowy czas

Nagrzewnice, prostowniki i piecyki gazowe dobre na zimowy czasSłupki rtęci w termometrach z dnia na dzień kurczą się coraz bardziej. Nadchodzą zimne miesiące, które większość z nas napawają grozą. Temperatura w magazynach, sklepach oraz pomieszczeniach biurowych spada. Kierowcy codziennie walczą z zamarzniętymi zamkami, oblodzonymi szybami i rozładowanymi akumulatorami. Jakie urządzenia przydadzą się w przypadku rozładowanego akumulatora lub zimnego pomieszczenia, które chcemy ogrzać?


Jeśli w okresie zimowym musimy ogrzać pomieszczenie gospodarcze lub dogrzać lokal, ponieważ centralne ogrzewanie nie spełnia naszych oczekiwań, możemy zakupić nagrzewnicę lub piecyk gazowy. W celu ogrzania pomieszczenia o dużej kubaturze takich jak: magazyny, warsztaty, lokale gastronomiczne, lokale handlowe i usługowe najlepiej wykorzystać nagrzewnicę. Posiadają one wysoką wydajność i w krótkim czasie przy ich użyciu możemy ogrzać nasz lokal. Wyróżniamy kilka rodzajów: nagrzewnice elektryczne, nagrzewnice gazowe, nagrzewnice olejowe, nagrzewnice na paliwa stałe.
Do mniejszych pomieszczeń takich jak: biura czy sklepy o mniejszej powierzchni polecamy piecyki gazowe.

Większość kierowców podczas zimy nie raz chciało uruchomić swoje auto, ale zamiast warkotu silnika była cisza. Nie oznacza to, że musimy udać się do sklepu w celu zakupu nowego akumulatora. Aby przywrócić jego sprawność wystarczy skorzystać z prostownika. Prostownik jest urządzeniem, za pomocą którego możemy naładować samochodowy akumulator.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór nagrzewnic, piecyków gazowych oraz prostowników. Jeśli nie wiesz które urządzenie wybrać, zadzwoń do nas lub napisz a my Ci w tym pomożemy.

Nagrzewnice, prostowniki, piecyki gazowe

Allegro i eBay

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro oraz eBay. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197