Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na Google +  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Jaką drabinę wybrać do domu lub firmy?

Drabiny ITOSSWarto mieć drabinę, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy może się nam przydać. Obecnie na rynku występuje wiele typów drabin. Jaką wybrać dla siebie? Czy kupić pojedynczą drabinę teleskopową czy może trzyczęściową przegubową lub rusztowanie?


Drabina przydaje się w wielu sytuacjach, np.:  gdy musimy pomalować pokój, zamontować żyrandol, wymienić żarówkę, wejść na strych. Na zewnątrz można wykorzystać ją przy zrywaniu owoców, przycinaniu gałęzi drzew czy montażu anteny satelitarnej.
Minidrabiny
Czasami potrzebujemy zdjąć jakieś przedmioty z regału, włożyć coś do pawlacza. W tym celu nie potrzebujemy dużej drabiny. Wystarczy nam mini drabina, która posiada kilka schodków umożliwiających nam podejście o dwa-trzy kroki wzwyż. Minidrabiny posiadają antypoślizgowe stopnie i gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa.
Drabiny pojedyncze, drabiny teleskopowe
Najprostszym typem drabiny są drabiny  proste. Są to drabiny, które trzeba o coś oprzeć. Posiadają one antypoślizgowe stopki, które nie pozwalają drabinie odjechać. Drugim typem są drabiny teleskopowe. Są to drabiny lekkie, rozsuwane a po złożeniu wygodne do przenoszenia.
Drabiny podwójne i trzyczęściowe
Drabiny tego typu można ustawić daleko od ściany w rozkroku. Są one stabilniejsze od drabin pojedynczych, a rozpięty pomiędzy szczeblami pas uniemożliwia ich zbytnie rozsunięcie. Najpopularniejsze są podwójne drabiny tak zwane malarskie. Posiadają od 4 do 8 stopni, są składane i bardzo wygodne. Ostatni stopień jest szeroki, karbowany i blokuje drabinę. Można na nim wygodnie stać lub położyć pojemnik z farbą, wiertarkę lub inne narzędzia.
Domowe rusztowania
Rusztowania mogą przydać się podczas budowy domu, malowania elewacji czy naprawy dachu. Można się po nich bezpiecznie poruszać a nawet poukładać na podeście potrzebny sprzęt do pracy.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych drabin tutaj.

Allegro i eBay

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro oraz eBay. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197