Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na Google +  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Fein i Festool, marki dla profesjonalistów

Fein i Festool, marki dla profesjonalistówW naszym sklepie zagościły dwie marki narzędzi przeznaczone dla profesjonalistów. Pierwszą jest Fein, który posiada wysokiej klasy sprzęt do zastosowania w branży metalowej, pracach wykończeniowych oraz w branży motoryzacyjnej. Natomiast narzędzia marki Festool świetnie sprawdzą się w pracach stolarskich, malarskich oraz branży motoryzacyjnej.


Fein idealnie sprawdza się w branży metalowej, gdzie są produkowane i wykańczane konstrukcje metalowe. Moc i wydajność narzędzi sprawdzi się przy szlifowaniu, polerowaniu oraz wierceniu. Drugą gałęzią, w której sprawdzą się urządzenia są różnego rodzaju prace wykończeniowe. Ostatnią ale równie ważną dziedziną, w której Fein jest specjalistą jest branża motoryzacyjna. W ofercie znajdują się urządzenia do montażu szyb samochodowych, naprawy pojazdów czy ich wykończenia.

Drugą marka jest Festool. Świetnie znany w środowisku stolarzy. Dostarcza kompleksowych rozwiązań w zakresie cięcia, frezowania, szlifowania, strugania czy odsysania. Malarze również znajdą dla siebie wiele innowacyjnych rozwiązań. Festool to szlifowanie zgrubne, międzyoperacyjne, wykańczające czy polerowanie. Trzecią branżą podobnie jak w przypadku marki Fein jest branża motoryzacyjna. Tu znajdziemy elektro i pneumonarzędzia dla warsztatów i lakierni.
Festool posiada w swojej ofercie Systeinery, plastikowe skrzynki - które pomagają w organizacji narzędzi. Dzięki nim narzędzia będą w jednym miejscu a ich transport będzie prosty i przyjemny.

Allegro i eBay

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro oraz eBay. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa s.c.
ul. Płońska 26   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197