Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na Google +  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Elektronarzędzia WORKSITE już w sprzedaży

Elektronarzędzia WORKSITE już w sprzedażyW naszym sklepie zawitała nowa amerykańska marka elektronarzędzi WORKSITE. Elektronarzędzia charakteryzują się wysoką jakością wykonania przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Wszystkie produkty posiadają dwu letnią gwarancję.

 

Czytaj więcej: Elektronarzędzia WORKSITE już w sprzedaży

Sprawdziany trzpieniowe do gwintu wewnętrznego już w sprzedaży

Sprawdziany trzpieniowe do gwintu wewnętrznego już w sprzedażyDo naszej oferty postanowiliśmy wprowadzić sprawdziany trzpieniowe. Sprawdziany które mamy w swojej ofercie to połączenie dobrej ceny z wyśmienitą jakością. Na początku wprowadzamy sprawdziany do gwintów metrycznych w tolerancji 6H zarówno prawe oraz lewe.

Czytaj więcej: Sprawdziany trzpieniowe do gwintu wewnętrznego już w sprzedaży

Niwelatory optyczne, lasery, dalmierze i inne przyrządy pomiarowe

Niwelatory optyczne, lasery, dalmierze i inne przyrządy pomiaroweDo naszej oferty wprowadziliśmy szeroki wybór produktów pomiarowych. Zaczynając od poziomicy, która przyda się w nie jednym domu a kończąc na niwelatorach optycznych i teodolitach wykorzystywanych na placach budów. Sprawdź jaki przyrządy pomiarowe możesz u nas znaleźć.

Czytaj więcej: Niwelatory optyczne, lasery, dalmierze i inne przyrządy pomiarowe

Fein i Festool, marki dla profesjonalistów

Fein i Festool, marki dla profesjonalistówW naszym sklepie zagościły dwie marki narzędzi przeznaczone dla profesjonalistów. Pierwszą jest Fein, który posiada wysokiej klasy sprzęt do zastosowania w branży metalowej, pracach wykończeniowych oraz w branży motoryzacyjnej. Natomiast narzędzia marki Festool świetnie sprawdzą się w pracach stolarskich, malarskich oraz branży motoryzacyjnej.

Czytaj więcej: Fein i Festool, marki dla profesjonalistów

Śrubki, nakrętki, podkładki i inne elementy złączne zawsze się przydadzą

Śrubki, nakrętki, podkładki i inne elementy złączne zawsze się przydadząElementy złączne takie jak śrubki, gwoździe, wkręty czy łączniku ułatwiają nam wykonać wiele prac.Wykorzystują je zarówno firmy remontowo-budowlane jak i osoby, które chcą zbić półkę czy skręcić stół.

Czytaj więcej: Śrubki, nakrętki, podkładki i inne elementy złączne zawsze się przydadzą

Allegro i eBay

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro oraz eBay. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa s.c.
ul. Płońska 26   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197